KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16606129

nr 1660 6129

Oljemålningar

2 st, H Österberg, Landskap. Signerade. Olja på duk, 21x27 cm, yttermått inklusive ram: 38x44 cm

Kondition: skadad ram

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 november 2024
kl 19:17:16

22/11 15:35:13 1      100 kr
25/11 18:02:46 2      Vinnande bud